| anonim_4396 a întrebat:

Credeam ca expert TPU devine doar cel care are cele mai multe fundite, dar tocmai am vazut un profil care avea 55 de fundite, si totusi era Expert TPU.
Cum vine asta?!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru acordarea titlului de expert echipa TPU nu ia in considerare numarul de funde ci raspunsurile bune si folositoare(cel putin 500 de raspunsuri), durata activitatii pe site (cel putin 2 luni) si alte elemente si acorda titlul cui cred de cuviinta. Daca te uiti la primii 100 clasati o sa vezi ca cca jumatate nu sunt experti, desi au sute de funde. Numai bine!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca apreciaza altceva in afara de funde.Se cauta inteligenta, utilitatea, capacitatea de atenua conflictele etcwinking
Expertii site-ului de la ora actuala isi merita pe deplin acest titlu. Poate ca nu te da gata numarul funditelor lor, dar sfaturile lor sunt intr-adevar de nepreuit.Pacat ca, dezgustati de calitatea intrebarilor si de scadarea medii de varsta a userilor au plecat multi oameni valorosiwinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Numarul de fundite nu este hotarator! Regulile dupa care se fac expertii mie imi sunt necunoscute! Doar adminii hotarasc cum vor ei! Nu stiu la care expert te-ai uitat, dar la ultimul care a fost facut si care are acum 59 de funtite a fost un scandal monstru pe blog! Ca urmare, de atunci (17 iunie) nu a mai fost facut nimeni expert. Poate ca o pedeapsa, ca sunt muuulti care merita titulatura asta!

| Bybybya a răspuns:

Pei...devi expert TPU atunci cand dai foarte multe raspunsuri bune.nu prea conteaza funditzele...desi conteaza si elelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bai onutzu tu nu stii sa scrii in primul randlaughing

| Sarpedan a răspuns:

Ai o problema de recunoastere a talentului.