| 이벨 a întrebat:

Credeti ca acum ca a inceput scoala acest site s-a transformat in unul de teme? Eu una da.

Răspuns Câştigător
| maryy a răspuns:

Nu are cine sa citeasca regulamentul! O idee buna ar fi sa se mai puna o categorie cu 'Teme' pentru copilasii acestia!happy

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Eu una nu cred.

eu una sunt sigură

| Miina a răspuns:

Mnda.
Si eu sunt de aceeasi parere.
Toti copchii vin aici sa-si faca temele.
Pnm astia n-au cap, trebuie sa i le rezolve neaparat cineva?oh go on
Cei care pun intrebari de genu' ar trebui sa li se stearga contul'!
La revedere!

| mileyselydemy a răspuns:

Da ai dreptate! Undeva scrie ca n-ai voie sa-ti faci temele!