| afrodita3333 a întrebat:

Credeti ca am sanse sa gasesc un profesor sa faca cu mine meditatii pe timpul verii? Sunt profesori care fac meditatii si in vacante? Voi faceti pe vacanta?

2 răspunsuri:
| nicoalusoby a răspuns:

Eu nu fac meditatii dar stiu multe persoane care fac meditatii vara este cel mai ideal sa faci meditatii in timpul vacantel deoarece nu pierzi din cunostite. Totul depinde de profesorul cu care doresti sa te pregateste suplimentar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Depinde la ce dooreşti să faci acele meditaţii.
Bănuiesc că o să găseşti.
Este chiar bine că doreşti să faci meditaţii pe timpul verii.
Te pup!