| MusicLOVE125987 a întrebat:

Credeti ca Anne va ramane cu Edward(Burlacul)?

Răspuns Câştigător
| Aℓex a răspuns:

A nu stiu, dar ii cam place de Cezara si poate va ramane cu ea fiindca Anne nu a mai vrut sa ramana si totusi Edward a fost foarte suparat ca a plecat. Oricum vom vedea cine va ramane in concurs. Edward va decide cine va fi sufletul lui pereche! Funda?winking

2 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

Heii! Scuze, dar Anne nu mai e de mult in concurs acum au mai ramas:Anca si Cezara! Dar din cate stiu eu Edward nu va alege pe nimeni! Funda?love struck

| MusicLOVE125987 explică:

Nu... Lol ca Anne nu mai e in concurs dar daca nu va primi nimeni trandafirul crez ca se va intoarce la ea asta am intrebat