| NonZarek a întrebat:

Credeti ca as avea sanse sa fiu impreuna cu colega mea? Eu am 15 si ea 14 face peste o luna 15, e mai mica ca mine cu 1 an, vreau sa zic daca plecam la licee diferite si avem aceeasi varsta, as avea sanse? Vreau sa zic ca eu la scoala o fac sa rada, pe mess vb, etc. Sunt semne ca ma poate place si ca as avea sanse sa am o relatie cu ea? Multumesc!

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Nu vad sa reziste daca o sa mergeti la licee separate. La distanta nu prea merg relatiile. La liceu poate intalni un alt baiat sau tu o alta fata.