| cupsagabriel a întrebat:

Credeti ca as putea deveni mai celebru daca merg la romanii au talent cu chitara sa cant si sa apar la protv la preselecti?(am 13 ani)
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Change a răspuns:

DAca intr-adevar ai talent Da poti devenii celebru dar trebuie sa fi foarte creativ si sa faci o prima impresie buna.

4 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Daca stii sa canti bine...cred ca da laughing

| GirlWithScarf a răspuns:

Cred ca ai avea o sansa...depinde de cat de talentate estihappyIncercarea moarte n'are...Succeshappy

| קคקยรђเςค a răspuns:

Pai daca ai talent poate te vor da si pe,, marele ecran"...:d

| Helen_5231 a răspuns:

Daca esti foarte bun, cu siguranta.