| KATTY_9143 a întrebat:

Credeti ca baietilor nu le place Justine Bieber doar din cauza ca arata "bine" si multor fete le plece cum canta?

Răspuns Câştigător
| pitikaaaa a răspuns:

Nu e asta motivul fiindca extista si baietii care arata bine si nu il "plac" pe J.B.Motivul e ca el cand mai mult "pentru fete"winkingadic in momentu in care canta e mai "sensibil"winking. Eu sunt fata si nu imi place J. Bwinkingdeci nu are legatura de felul in care arata sau de felul in care canta.Ci de genu` de muzica pe care il canta(R &B credlaughing ).
Iar n artist se face placut prin genul de muzica pe care il canta si prin versurile si mesajul pe care il tranzmitewinking iar JB tranzmite un mesaj mai de dragoste un mesaj pe care nu toti baietii il placwinking si il ascultabig grin

3 răspunsuri:
| Fifylici a răspuns:

Unde scrie asta? unora s-ar putea sa le placa altora nu si explicatia ar fi ca nu toata lumea asculta acelasi gen de muzica si au stiluri diferite

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Eh, dacă JB ar fi fată, băieţi s-ar îndrăgosti de el. Dacă Miley aia ar fi băiat, fetele s-ar îndrăgosti de ea. E simplu. Cred că băieţilor nu le place obsesia care s-a făcut în jurul lui JB. Nu contează dacă arată bine pentru că până la urmă fetele din jurul băiatului respectiv niciodată nu vor ajunge să-l întâlnească pe JB, deci nu!

| Bacemi a răspuns:

Baietilor nu le place pentru ca ei apreciaza alt gen de muzica. Asta e adevarul. Ei nu apreciaza ca J. B emana sensibilitate si alte trasaturi predominant feminine.