| StefanStyle94 a întrebat:

Credeti ca blugii stramti au efecte negative asupra organismului? Pana acum ceva timp purtam orice fel de pantaloni insa de la un timp port numa' din astia...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred adica dc ar face doar nu sunt facuti din spin...acum sa nu exagerezi nici tu sa iei din aia in care nu poti respira in rest cred ca e ok

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred laughing ce prostie. Pai ar trebui sa fie strambi oamenii de mult nu?!

| StefanStyle94 explică:

Mda... s-a luat mamaie de mine ca cica imi opreste cirulatia sangelui laughing

| IustinaSiAtat a răspuns:

Nu cred au nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul efect negativ e ca atrag prea multe pitipoance