| Mihail69 a întrebat:

Credeti ca daca am acnee(cosuri) pe fata, nu se mai uita fetele la mine? sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum fetele se uita la 20% din baieti, eu cred ca nu se uita nici daca nu ai cosuri

| AlexandruSEV a răspuns (pentru RAY):

Omule, tu unde te duci dai impresia ca dacă nu ești foto model, nu ai șanse cu fetele, ai o percepție tâmpită și ii mai și înveți aiurea pe alții, dacă te duce capu și ai simțul umorului, crede ma ca nu trebuie sa fii model

| RAY a răspuns (pentru AlexandruSEV):

Unde am scris ma ca trebuie sa fi fotomodel, ce minti

| AlexandruSEV a răspuns (pentru RAY):

În toate răspunsurile pe subiectul asta tu spui ca dacă nu ești frumos nu îți faci iubită, sau nu știi ce scrii?

| RAY a răspuns (pentru AlexandruSEV):

Copile tu crezi ca am de pierdut timpul cu toti retardati mintali

| sofisis a răspuns:

Ca ai cosuri nu e grav. Astea se vor dispersa in timp. Ca esti agramat insa, e problema majora.

| ywar a răspuns:

Agnee? happy
Cu G de la Gaina!

| Mihail69 explică (pentru ywar):

E acnee forma corecta bro.

| ywar a răspuns (pentru Mihail69):

Multumesc pentru pretioasa informatie. Ma simt mai luminat, acum ca mi-ai spus asta.

| weloveit a răspuns:

Buna, consider ca asta nu este un criteriu de selectie al fetelor. Conteaza cum ești tu ca persoana, nu doar fizicul le atrage pe fete, sa stii. Iar agneea este tratabila, deci in ceva timp nici n o sa mai ai probleme, daca te duci la ginecolog. Sunt atatia baietii cu agnee care au fete tun langa ei si atatia băieți cu tenul curat care au petarde. Asa ca fii mai sigur pe tine, du te la doctor si lasa aceste amănunte si ganduri in urma.

| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

Se uita. Aia sunt mai frumosi, mai apetisanti

| gintamauniverse a răspuns:

Depinde cat de grav e