| Bella131 a întrebat:

Credeti ca daca esti dependent de muzica nu sunteti bun la altceva?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu neaparat. Se poate spune ca nu esti bun la nimic altceva atunci cand esti preocupat exclusiv de muzica si nu mai ai alte interese sau alte activitati la care te pricepi. Dar si asa, o persoana nu poate fi buna doar la o singura activitate, din punctul meu de vedere. Eu pot spune ca sunt dependent de muzica, dar ma ajuta in celelalte activitati sau hobby-uri: desen, scris, cantat la chitara etc.

| 8mariastar a răspuns:

Ba da poti sa fii dependent de orice si asta nu te impiedica sa nu oti face altceva

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu chiar.Asta nu te opreste sa incerci si altceva. Poate vei descoperi ca esti bun si la alte activitati...

| EmyEmyy a răspuns:

Ba da... eu sunt dependent de desen dar ma pricep si la alte lucruri... Ei bine nu in aceeasi masura, dar tot ma pricep.