| croissant a întrebat:

Credeti ca doua perechi de aceeasi zodie (fecioara) se pot intelege pe plan sentimental?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca crezi in zodiac, poti gasi compatibilitati sau incompatibilitati intre zodii. Eu, insa, nu cred ca zodia ii face sau nu pe 2 oameni sa se inteleaga pe plan sentimental, ci caracterul lor.

7 răspunsuri:
| Brainyyuck a răspuns:

Zodiile nu au nici o legatura cu dragostea... daca placi o persoana si persoana respectiva de place asta e nu te lua dupa vrajitorii si prostii ca horoscopu...

| Xpressurself a răspuns:

Oricine se poate intelege cu oricine daca doreste asta.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Cred ca da nu prea se tine cont de zodii.

| Chimied a răspuns:

Zodiac-ul e o minciuna. Sunt foarte multe persoane care se iubesc si nu tin cont de un banal de zodiac.

| Misfits a răspuns:

Zodiile-s o prostie. Una foarte mare.

| RAY a răspuns:

Secolu 21 aloooooooooooooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii? ..nu neaparat depinde de zodie.
Te poti inteleg cu oricine
Uuuu, fecioara love struck, si eu sunt big grin