| lollipop_4163 a întrebat:

Credeti ca e bine ca am renuntat la prietena mea pe care o consideram "cea mai buna prietena" pentru ca am observat ca in ultimul timp se cam foloseste de mine? Adevarul este ca si iubitul meu m-a influentat intr-un fel:-s

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Parerea mea personala e ca, daca esti sigura ca iubitul tau a meritat asta, stai linistita, dar daca nu, si il crezi vinovat pentru asta, ai facut o greseala.
Pe de alta parte, se folosea de tine...happy Ai facut alegerea potrivita

| crazyblue a răspuns:

. iti dai seama dc cineva te foloseste daca atunci cand ii ceri ajutorul in schimb se face ca n-aude. Poate trebuia sa verifici asta mai intai...dar oricum nu trebuie sa te lasi calcata in picioare

| predescu a răspuns:

Parerea mea este ca daca ai renunta la un prieten care fost langa tine mereu, trebuie sa o faci tu singura nu sa te influenteze iubitul sau alt cineva happy