| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e grav sa port sutien la varsta de 14 ani? big grin

Răspuns Câştigător
| Laura1995 a răspuns:

Nup.Si eu tot de la varsta aia am inceput sa port.Dar daca nu esti foarte dezvoltata nu ti-as recomandahappy

11 răspunsuri:
| cryna a răspuns:

Daca ai ce sa pui in el, e ok.winking

| Ramonish a răspuns:

Eu port de la 13... deci nu.

| Xlove64 a răspuns:

Hahaha
Noo!
Sunt fete care poarta sutien si de la 12 ani laughing

| Eka7Lyzza a răspuns:

Dk e cu burete da. nu ai voie ca risti sa faci cancer, daca e normal nu are nimic.
succes

| ari11 a răspuns:

In niciun caz,, eu am 11 si port

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Nu dc sa fie grav daca ai sanii mai dezvoltati adica mari da poti purta sutien nu este ceva grav de care sa te ingrijorezi sau sa te sperii e normal sa porti sutien daca ai 14 si mai ales daca ai sani pe la mare am vazut ca si fete de 10 ani purtau costum de baielaughing Funda?big grin

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Eu am 14 si port sutien de la 12happy. Daca e nevoie e ft bine ca porti. Fara teama!
Pa, pa.

| playin a răspuns:

Da o poza cu tine sa vedem daca ai ce sa pui in elwinking

| Ziiziii a răspuns:

Nu

| Deeutza66 a răspuns:

Da, este foarte normal, tinand cont si de volumul sanilor fiecaruia laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Grav? Nu faci nicio infracţiune. Dacă ai nevoie de el, poartă-l.