| AvalohAlyn a întrebat:

Credeti ca e mai bine sa imi fac tricou personalizat rosu cu Guess Who sau cu Nane sau cu Cedry2k? Voi ce ziceti? Eu as tinde spre Guess Who dar as vrea si pe Cedry2k.I-as combina pe amandoi intr-un singur tricou dar sincer am auzit pareri ca nu se potrivesc deloc.Nu stiu de ce si nici nu-mi pasa, eu merg pe ideea gusturile nu se discuta.Imi fac tricou cu Laur? E cel mai bine? Si pe ea sa scrie Tot mai sus, Manifest sau Locul Potrivit? Dati-mi va rog IDEI de MESAJE pentru TRICOURI PERSONALIZATE!

34 răspunsuri:
| AvalohAlyn explică:

Cheloo e un cocalar, cu fumuri de mare smecher desi are iq sub 50.Serios.La x factor Laurentiu Barzoi unul de 17 ani parca avea talent, voce si vointa si canta mai feminin sau mai sensibil, avea un stil care vroia sa impresioneze, lucru bun de altfel in opinia mea, si marele cap de bec, cocalar de cocalar Cheloo l-a criticat si a ras de el.Rade de talente.Crezi ca ma impresioneaza ca a facut melodie in care l-a umilit pe Laur? Si eu il desfiintez acum pe marele Cheloo cu iq cat o gargarita, de fapt gargarita e mai desteapta ca el si mai frumoasa, el are fata de bec defect ca nici macar functionabil nu e.Injura intruna, vai ce minunat, e extraordinar sa canti injurand.Prietene muzica trebuie sa fie frumoasa, sa aiba un mesaj si sa incante sufletul si urechea nu sa iti bagi si sa iti scoti, cred si eu asa l-au invatat parintii pe cocalarul Cheloo dar na. Uite eu il apreciez pe Ombladon.A cantat cu Guess Who si nu numai de asta.Nu-mi pasa ca Laur canta muzica comerciala, e tot muzica si e chiar buna, ce conteaza ca scoate bani din asta? Ramai la cocalarul Cheloo, ascultati-l pana pocniti si luati-i caracterul poate ajungeti prin puscarie si va drogati in timp ce Laur o sa cante hituri si piese normale si bune.Ai vazut cati fani are Laur printre tineri ca mine? O multime. Oftica din chelosul asta tupeist vorbeste, pe nume Cheloo(ce nume, cap de bec, chelos de chelos), cocalar adevarat.Sincer nu-mi pasa nici de el, nici de muzica lui.Sunt crestin dar fac exceptie pentru cap de bec.Iti multumesc pentru intelegerehappy

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Dacă chiar vrei, fă-ți cu Iisus Hristos.Nu glumesc.
Sau dacă vrei dintre cei enumerați de către tine mai sus, fă-ți cu Cedry2k.Doar ăsta îmi place mie, și de aceea zic, nu de alta.

| AvalohAlyn explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Alecksandrovic pai o sa primesc rosii in cap de la cei ca tine nu crezi daca imi fac cu Jesus? Waw ai scris Iisus cu litera mare.Bravo ba! Te dai pe brazdalaughingGlumesc:
Pai cu Cedry2k nu stiu de abia l-am descoperit si imi place mai mult Guess Who si Nane.Defapt toti 3 imi plac.Habar nu am sunt mai nedumerit ca un catel cand vede doua boluri de mancare si se uita la ele si nu stie ce sa facasad

Tu daca ai fi in locul meu ti-ai face cu Cedry2k? Guess nu-ti place?

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Eu mi-aș face cu Blind Guardian, cu Avantasia și Dark Moor.laughing
Dacă aș fi în locul tău, mi-aș face cu Jesus, sau cu Cedry2k.

| AvalohAlyn explică (pentru BeyondTheDarkSun):

O sa iau opinia ta in seama. Vorbesc serios prietene.Hai salut.Ma duc sa ma uit la meci la tv la Bistrita-Otelul.AM bagat 2-0 pentru Otelul.

| LegionarulRoman a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Eu as renunta la comerciali Nane si Guess Who si m-as da serios pe "Cel cu o lirica mai fgrea ca o ghiulea":Cedry2k.Daca vrei sa auzi mai multe melodii de Cedry2k,Dragonu,Haarp Cord etc, uitat-e in play-listul meu, mai ales ca au si mesaj crestin.

| BrokenArrow a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Păi şi ce te opreşte?
Du-te şi fă-ţi! Ţi le plătesc eu, după ce-mi fac şi mie laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru BrokenArrow):

De ce ar fi nevoie să mi le plătești tu?laughing
Oricum, nu mai vreau nici un tricou cu nimic, astea îmi plăceau pe la 14-15 ani.Acum m-am plictisit.Tricouri cu moartea cu coasa, cu Metallica, cu AC/DC..pa pa cu ele.

| AvalohAlyn explică (pentru BrokenArrow):

Ii faci ochi dulci lui Alecksandrovic a?smug SporsmugPoate asa reusesti si tu sa-mi dai niste detalii ca vreau sa ascult muzica rock si sa vb cu el de rock si nu vrea nici in ruptul capuluirolling on the floor

| AvalohAlyn explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Fa-ti un tricou cu Fuegorolling on the floorSi scrie:Impodobeste mama braduuulrolling on the floor

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cum mă? Vrei să mă împodobească societatea cu câțiva pumni și ceva sânge?

| AvalohAlyn explică (pentru BeyondTheDarkSun):

rolling on the floor))))) Hai ba iti iei si tu o bataie.Arati bine cu sange pe nanaurolling on the floorPozezi in victima si trag fetele la tine din mila, poate poate iti gasesti si gagicarolling on the floor

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Poi bre, până acum puteam avea oricâte femei doream, doar că pe mine nu mă interesează maidanezele.Prefer ceva de rasă.laughing
Glumesc mă, atunci când aud cuvantul gagică, mă duce cu gândul la pițipoance, nu știu de ce.Prefer termenul de prietenă, sau iubită.În plus, am prietenă.

| AvalohAlyn explică (pentru BeyondTheDarkSun):

A bun atunci.E tot rockeritza? Si eu folosesc cuvantul iubita mai des.Nu stiu ce am patit de am zis gagica.laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru AvalohAlyn):

E ceva ce nu vei înțelege nicicând,.Hai, schimbă subiectul laughing

| AvalohAlyn explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Frate,mai vb, salut.Ma duc in oras.:d

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Bine,să-mi aduci scoici și râme domesticite, am planuri mari.

| BrokenArrow a răspuns (pentru AvalohAlyn):

laughing)) Nu, nu-i fac ochi dulci. laughing
Dacă vrei să vorbeşti cu el de rock, documentează-te. Ce-ar fi să incepi o călătorie pe YouTube, pornind de la trupele pe care le-a menţionat el mai sus şi să vezi unde ajungi? Nu aştepta să-ţi dea toţi mură-n gură
După aia o să ai ce vorbi cu el. laughing ( P.S: dacă vrei să ai succes, spune-i că-i un "pătrunjel" că ştie el la ce te referi )

| BrokenArrow a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Ştii... ciudat că ai spus asta, din moment ce la poza de la avatar ai tricou cu Metallica laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru BrokenArrow):

Poi,ce să port și eu, dacă tot l-am cumpărat? laughing

| BrokenArrow a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Oh nu... şi tu vrei să clonezi râme? O_O

| AvalohAlyn explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Rame domesticite?rolling on the floor Cine sta sa le domesticeasca? Dar ce vrei sa le plimbi in lesa si sa-ti raspunda la aport? Sau vrei sa le duci la Romanii au talent? Aaa asta erarolling on the floorVrei sa castigi Romanii au talent cu niste rame domesticite:O

| BrokenArrow a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

O_O
Râmele o să ajungă să domine lumea. x_x

| dracu14 a răspuns:

Fa-ti un tricou cu laura aka gw, sub el poti scrie, pi2da.

| AvalohAlyn explică (pentru dracu14):

Guess Who e un geniu.Tot ce zice Cheloo de la Parazitii si alti dezaxati ca astia care se cred mari sunt niste invidiosi.E rodul invidiei vorbele lor.Laur e the best! Asculta versurile lui, e un fel de hip-hop combinat cu pop care mie imi place.Si apropo, ai auzit de ''Gusturile nu se discuta'' si ''Fiecare alege ce vrea sa asculte''.Asa ca hai pa.Salut

| dracu14 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Stai,stai,gw e un geniu? tipa care canta despre onoare desi nu are pic de onoare? trist...
cheloo invidios pe ce? cheloo fac rap, aproape 20 de ani de parazitii si fani care ii asculta pentru mesaj nu pentru cum suna piesa,plus mai e si jurat la x factor si acolo castiga cate o caruta de bani pe fiecare editie,exact ce ii place,sa critice si sa fie platit bine.
si ca sa vezi, marele gw, nu a indraznit sa il jigneasca pe cheloo in niciun interviu, dupa ce a scos piesa sac, cheloo a venit ca replica cu piesa 20cm group-tare, in care cheloo pur si simplu l-a umilit
si ca sa-l citez pe cheloo ''daca ai plecat de la rap inspre disco si pop, esti original ca apartamentul de bloc''
PS:nu exista gen de muzica hip hop.

| Urpaniel a răspuns:

De ce nu-ţi cumperi unul cu ei?

| AvalohAlyn explică (pentru Urpaniel):

E mai ieftin cel personalizat ca nu stau bine cu gologaniirolling on the floorAsta e

| AvalohAlyn explică (pentru Urpaniel):

Cat costa unul original cumparat cu el? Ai idee? Ms

| Urpaniel a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cu Guess Who între 60 şi 90 de lei.
Cu Cedry2k nu ştiu, sunt mai greu de găsit.

| AvalohAlyn explică (pentru Urpaniel):

Unde pot vedea cum arata? iti raman dator! Mc