| AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA a întrebat:

Credeti ca e normal sa te intilnesti de la 17 ani?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am inceput prin clasa a 7-a. Deci aveam chiar 13 ani. De ce nu. Sexul prea repede strica.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Da, e normal. Normal ca e normal.laughing
Numai, ai grija cu ce fel de baieti te intalnesti. Zic sa ai grija la cei care par stii tu, nesiguri.

| noink a răspuns:

Da. Daca nu acum, atunci cand?
Trebuie sa te bucuri de tinerete inclusiv cu chestii de astea care pentru unii par cam,, nepotrivite,,
Gandeste-te ca dupa ce treci de 20 o sa iti fie poate mai greu. Altele in clasa a 8a se lasa de scoala si se mai aleg si cu un copil laughing
Intalnirile moderate( fara,, prostii,,) fac parte din viata de liceean.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Este o varsta potrivita pentru intalniri. Nu trebuie sa iti faci griji de asta, e perfect normal happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde şi de la locul "întâlnirii".