| Lullabies a întrebat:

Credeti ca e ok daca am 16 ani, 1.53 inaltime si 47 kg? Am impresia ca sunt grasuta, si nu stiu cam cat ar fi ideal.

Răspuns Câştigător
| Fartie a răspuns:

Printeso, esti ok. La 16 ani si la 1.53 inaltime e ok :X + ca baietii se uita la astea cu carne pe ele nu la scheletele alea laughing
FUNDA?

5 răspunsuri:
| iuuliia a răspuns:

Normal la 1.53 ar trebui să ai 43 kg.winking

| roxkiss a răspuns:

Pai poti slabi vreo 3 4 kg in rest tot f bine!

| Thunderstruck a răspuns:

Greutatea e buna fata de inaltime, dar 1, 53 la 16 ani? ...La 16 ani am 1, 85. Oricum, nu esti grasuta.

| Iuliianaa a răspuns:

Hei scumpa, eu am 13 ani, 1.60 şi 53 de kg laughing) stai liniştită, e ok. Eu faţă de tine sunt ff grăsuţa laughing)

| MhElenag a răspuns:

Mmm. esti ok :* eu am 1.70 si 50 kg. deci tu esti superrrrrr