| Teenagernynho28 a întrebat:

Credeti ca emisiunea "Comanda la mine" e pe bune, sau e tot un teatru ieftin? Ei zic ca e reala, dar toate emisiunuile au acelasi calapod...
e trist daca e tot regizata sad

10 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Retine.Toate emisiunile de acel tip, de acel format sunt fictiune regizate dupa anumite intamplari reale. Dar realul e lasat mult in urma si se da frau liber imaginatiei, scenariului etc.Deci e fake.Bafta!

| Liviu a răspuns:

Hmmmm
E regizata'
daca ar fi pe bune
mas duce si eu acolohappy
Ar fii tare sa imi ia mie telefonul sau sa ma puna sa imi dau cercei josstraight face

| alexa007 a răspuns:

Oricine poate face un astfel de teatru pe bani...stiu persoane care au jucat in emisiune...se prefaceau ca s-au cumintit, iar cand se termina de filmat incepeau sa fumeze si chestii de genu.

| RoRoxana a răspuns:

O fata din Orasul meu a Fost (Petrila) si mi-a spus ca e pe Bune happy

| Kenny a răspuns:

Logic ca e regizata straight face tu chiar crezi ca aia, daca chiar ar fi asa rebeli si nebuni, s-ar cuminti dintr`o data? da`o naibii de treaba.straight face

| Christina a răspuns:

E pe bune! Imi place, foarte tare emisiunea.

| nowgone a răspuns:

E pe bunelaughing. chiar etongue

| Kidutsa a răspuns:

Comanda la mine e regizata. dar cei care joaca chiar nu se prefac...si copii aceia chiar au problemewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic că e jumătate realitate şi jumătate regizat pentru că am văzut că poţi să te înscri, îţi dau ei acolo adresă de e-mail şi număr de telefon.