| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Credeti ca este bun de ceva?
http://www.dm.ro/kodak-easyshare-c813-p8432.html
PEntru ca, Cannon nu imi permit, vreau sa imi iau acest model- Kodak.
Se merita?

3 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Eu zic ca se merita love struck
fundita?

| Coriii a răspuns:

Nu mai bine mai astepti un pic si strangi[i] banutiii laughing si iti iei cannon?

adica eu una asa zic happy

| ahaha a răspuns:

Eu am acelasi "model" de Kodak, numai ca are doar 7 Megapixeli, in rest nu am vazut nicio diferenta. Eu ma inteleg bine cu camera asta, are un meniu foarte accesibil si scoate poze frumoase, de o claritate impresionanta, avand in vedere faptul ca are doar 7 Megapixeli. Eu una ti-o recomand, daca nu iti permiti ceva mai scump!