| NorBy0 a întrebat:

Credeti ca este normal ca la 14-15 ani sa iesi seara in cluburi sa te imbeti pana nu te mai poti tine pe picioare?

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Nu este de loc bine asa ceva, avand in vedere ca nu iesi cu un adult responsabil care sa iti limiteze consumul de alcool. De baut nici numai spune ceva.Varsta legala si morala este de 18 ani.

9 răspunsuri:
| Dooolce a răspuns:

Nu este normal dar nici imposibillaughing

| Furculingură a răspuns:

Nu e normal nici măcar să mergi în club la vârsta aia. ( făcând referire la ce a zis cel de mai sus, Mefist0 )

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, in niciun caz.

| Crucified a răspuns:

Ce dracu faci în club? Mai bine marş la o cârciumă. Clubul te îndobitoceşte.

| HueyFreeman a răspuns:

Si ce rahat sa faci in club? Muzica de rahat, fum de tigara de il tai cu drujba, n-ai loc sa existi si se imping toti cocalarii si pitipoancele in tine. (sa nu uitam de bauturi overpriced pana la extrem) Foarte tare, ce pot spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz!

Răspuns utilizator avertizat
| Mefist0 a răspuns:

E normal sa mergi in club, dar "sa te imbeti pana nu te mai poti tine pe picioare" e complet gresit.

| alexmiahi a răspuns:

Aceasta intrebare este grava.Normal ca nu mai intrebi? hai ca pe la 20 de ani mai este cum mai este dar la 14-15 anisad inniciuncaz!