| AndraWIne a întrebat:

Credeti ca examenul de admitere la liceu din vara o sa fie mai simplu decat a fost simularea? Voi ce note ati avut la simulari?

8 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Eu nu am varsta simularilor dar doamna noastra a citit numai note de 3-4 deci ori subiecte grele ori copii prosti!

| AndraWIne explică (pentru AdyAdeluş):

Da... stiu au fost note foarte proaste, dar si subiecte dificile... sper sa fie mai usor la vara. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ceva123 a răspuns:

Din moment ce simularea a fost mai grea e clar ca asta e un semn ca examenul de admitere o sa fie mai greu decat anii trecuti.

| AndraWIne explică (pentru Ceva123):

Atunci cu siguranta si medile de admitere la liceu o sa scada considerabil...

| 451Mir a răspuns:

Examenul de admitere de anul trecut a fost foarte usor!big grin Acum ori va fi mai greu, ori mai usorlaughing) Eu sunt a 9. am scapat. Este asa bine ca numai ai acea grija:* HAI BAFTAA >:d

| AndraWIne explică (pentru 451Mir):

Si eu vreau sa termin mai repede! Multumesc frumos! Am rezolvat si eu subiectul de anul trecut la matematica, a fost ok mi-a iesit nota 8 pe el, dar simularea asta tin sa iti spun ca a fost socant de grea!