| nevermind_9666 a întrebat:

Credeti ca exista diferente intre o lectie la care asista un inspector si una normala? Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! De fiecare data cand a venit un inspector la o ora, profesoara a devenit brusc mai blanda. Oare de ce, ma intreb? Da, e o diferenta chiar mare intre o ora normala si una la care asista si un inspector. Profesorul sau profesoara dau tot ce au mai bun, sunt mai blanzi, explica mai mult, intreaba mai des " Ati inteles copii?" si parca problemele sunt mai usoare. Asta mi se pare normal pentru ca ar fi aiurea sa dea probleme de olimpiada si nimeni sa nu le stie.

2 răspunsuri:
| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Da profesoarele sunt mai calme iar copii mai cuminti

| Catacnb20 a răspuns:

Cred ca exista o diferenta. Atunci cand asista un inspector la o ora e mai multa presiune.