| Aimee_7045 a întrebat:

Credeti ca exista dragoste adevarata?
Si daca e asa ce anume o poate distruge?

7 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna dragoste adevarata exista,este un sentiment foarte foarte frumos si inexplicabil in cuvinte.Dar totusi sunt unele lucruri care o pot distruge:persoana de care esti indragostit cu adevarat sa nu te placa, sa o placa pe cea mai buna prietena a ta, sa accepte sa fie cu tine doar dintr-un capriciu sau pentru asi satisface poftele si dupa aceea sa te paraseasca.Numai bine.

| Emma a răspuns:

Buna!
Da,cred ca exista!
Si depinde de cat de puternice sunt sentimentele dintre cei doi parteneri,poate sa nu fie nimic care sa i poata desparti
Dar uneori se gaseste cineva care sa se bage intre ei

Orgoliul,poate fi si el un factor care distruge o relatie,cand iubesti nu trebuie sa mai tii cont, bine acum nu te lasa calcata in picioare dar nici prea ambitioasa

Sau nesimtirea, indiferenta...straight face

Cam asa se distruge o relatie happy

| Contrast a răspuns:

Da... exista, chiar daca nu toti ajung sa o cunoasca!
Ce o distruge?! Tot ce e fals...si neadevarat.

| forever4you a răspuns:

Da eu cred ca exista...eu o simtlove struck

Ceea ce o poate distruge cred ca ar fi minciuna, neincrederea stii chestii de genul astabig grin

| 1112 a răspuns:

Parerea mea e ca existahappy. e acea sengatie cand stai langa un baiat/ o fata si ai fluturi in stomac.
e super nasolstraight face da nu ai ce face.
ce o poate distruge?happy
nimic
parerea mea e ca nu ai cum sa o distrugi numai daca tu iti propui sa nu mai iubesti... dar nici atunci, e imposibil sa nu iubesti ceva sau pe cineva

[ asta e tot:*. sper ca ti.am raspuns la intrebare ]
love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

După mine da,există.

Și ce o poate opri : gelozia,minciunile băgate de ceilalți,indiferența. (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

După mine da,există.

Și ce o poate opri : gelozia, minciunile băgate de ceilalți, indiferența. (: