| AnaBonteanu a întrebat:

Credeti ca extraterestri exista?
Fiindca mama acum un am a vazut in spatele unui bloc o lumina puternica, lumina statea pe loc, cand dintr-o data s-a miscat repede si a disparut. Voi ce credeti exista extraterestri?

3 răspunsuri:
| Darkiestmusic a răspuns:

Nu.Stai linistita ca nu exista! a aratat la acces direct cum se vedea pielea omului prin costumul ala! asa a fost si cu yeti si cu goddzilla iar alti nebuni mai sustin ca inca exista dinozauri marini ca cica auzi, ar fi gasit astia scheletu unui rechin de 100 de metri latime si 80 de tone greutate, la fel e cu toate alea stai linistita happy

| eubest a răspuns:

Chiar nu putem fii singuri in tot universul dar nu cred ca este posibil ca ei sa ne viziteze

| criss99991011 a răspuns:

Ei exista cu siguranta(parerea mea)...ei sunt ca si noi pe o alta planeta sunt si ei ca noi nu fac rau si poate cum ne inspaimanta ei pe noi poate si noi pe eithinkingthinking Cel putin asa credbig grinbig grin.PA PA