| Ga3yC00L a întrebat:

Credeti ca fenomene strani este o emisiune adevarata? funda+vot

Răspuns Câştigător
| Resource a răspuns:

Pai nu,dar sunt relatarile unor fapte adevarate,aceasta emisiune prezentand ce au trait persoanele care au fost martore ale unor astfel de intamplari. Emisiunea nu prea pare regizata,din punctul meu de vedere, dar asa cum am spus, acele persoane care si-au spus povestile sunt reale.Altii sunt pusi sub anonimat prin simplul fapt ca nu vor sa ii creada lumea nebuni,mai ales rudele si multi alii, si cealalta categorie de oameni care nu se ascund sa spuna la televizor, in fata tuturor ce au patit.

9 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Sincera sa fiu, nu cred ca este real nimic in aceea emisiune...sh nici nu mise pare ca este de groaza!
App ai un nume foarte frumos!
Sper ca ti-am satisfacut curiozitatea!

| Nam a răspuns:

Nu! De ce? pentru ca : toti se muta intr-o casa veche, toate casele au 2 etaje, si sunt multe chestii care nu pot fii adevaratte. happy Deci succes big grin, fundatongue?

| RXN a răspuns:

Nu e tocmai o emisiune reala, ci sunt niste reconstituiri pe baza marturiilor unor oameni care sustin ca au trecut prin asa ceva.

| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Nu e adv.Dar e facut dupa intamplari adv!

| Mimi58 a răspuns:

In Romani Nuu. in America da pentru ca in Romania is preotii si biserici multe si oamenii merg la bisericawinking
FUNDA?

| Tlbi a răspuns:

Nu e o emisiune "adevarata", dar povesile sunt inspirate din fapte reale!

Răspuns utilizator avertizat
| ioanaCUTU a răspuns:

Da dar acum nu mai exsista fantome inainte cam pe la1223 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu, sigur dacaaaaa este adevarat happy.