| BeInnocent a întrebat:

Credeti ca in Romania a existat/va exista/exista o poveste de dragoste frumoasa cu o poveste in spate gen ca in filmele cu adolescenti? Eu una cred ca ar fi sanse daca am inceta sa ne traim vietiile pe facebook, messenger si sms happy

1 răspuns:
| d33adhya88 a răspuns:

Eu cred ce exista, putin mai rar dar exista! Si nu cred ca e din cauza facebook`ului si etc, e din cauza felului lumii de a fii! Iubirea adevarata e foarte rara in ziua de azi!