| seboy a întrebat:

Credeti ca justin bieber a meritat "American Music Awards"-2010?

Răspuns Câştigător
| MyWorld a răspuns:

Logic ca da pentru ca:
1. Daca a ajuns la AMA, EMA, VMA intr-un singur an cu siguranta merita premiul "Artist of The Year"
2. A facut multe sacrificii pentru a ajunge pana aici
3. Premuiul ala cu votat prin telefoane l-a castigat pentru ca multi oameni il admira, deci este doar meritul lui aici
Sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da, normal.
A muncit enorm anii astia(2009-2010)si cred ca a primit ce-a meritat love strucklove strucklove struck!

| lol1232 a răspuns:

Nooo u crezi?:o

| AndaAndore a răspuns:

Clar, nu!

| Bunny a răspuns:

Tu ce crezi? Logic ca nu. Sincer ma uit la copiii din ziua de azi si nu imi vine sa cred cata diferenta e intre generatii. Adica chiar nici un copil/adolescent numai asculta muzica buna?straight face

| Lolittaa a răspuns:

Nu ne intereseaza cat a muncit parerea mea este ca el nu se ridica la nivelul lui Eminem sa fim seriosi se da premiu pentru talent nu pentru munca si orcat va muncii in continuare tot degeaba pentru ac este un detaliu pe langa Eminem si ceilalti

| alexa21_7276 a răspuns:

Ba da a meritat a muncit foarte mult

| mih5a a răspuns:

Da, din plin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il merita, fiindca danseaza frumos si are o voce si fffffaina. Cei care il displac de fapt il invidiaza pentru succesul lui, deci chiar a meritat premiul "Artist of The Year"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a merita!