| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca justin bieber are ceva in melodiile lui sau de ce s-au tavalit mexicancele pe jos ca sa il vada? Va rog nu va bateti joc.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu imi bat joc deloc, o sa-ti spun ce cred, si incerc sa nu-l jignesc foarte mult.
Fetele alea care s-au tavalit in picioare sa-l vada, sau sa-l atinga, da-mi voie sa-ti spun ca sunt proaste. Nu am absolut nimic cu cele care ii asculta muzica, fiecare are genurile lui de muzica, mai ales eu, ascult numai ciudatenii, asa ca nu judec pe altii, insa nu imi place sa vad fetele care sunt cu capul in nori, si se lasa "vrajite" de unul frumos. Pt ca frumusetea este la exterior, cum zicea bunicul meu "Boier la exterior, javra la interior", asa sunt multi.
Dau si un ex, te intalnesti cu un barbat aratos, cu muschi pe el, inalt sa arate super. Iti place muuuult de el pentru cum arata da? Te intalnesti cu el, si se poarta frumos cu tine, normal, ca e la intceput. Dupa ce va casatoriti si te-a adus in patu lui, si te-a "dat pe spate" ca sa ma exprim asa, incep bataile, sa vina acasa injurand, sa se duca la femei, sa te bata pana ajungi la spital etc.
Fetele alea care se lasa asa repede cucerite sunt prea "usoare" si ti le ia imediat unul mai frumos ca tine. Pe mine Dumnezeu m-a binecuvantat cu infatisarea mea, nu-s foarte frumos eu, dar asa aflu care fata e de treaba si care nu, asa ma feresc de curve, pentru ca fetele astea usuratite le urasc cel mai mult.
Deci, alea din mexic, care s-au calcat in picioare sa-l vada pe baiatu ala, sunt proaste, pentru ca puteau si sa stea acasa sa-l vada la tv, ca era tot aia, ori ca-l vezi in realitate ori la tv, tot asa arata, tot asa se poarta...

| Nirvanista a răspuns (pentru MenInShadow):

Multa dreptate ai in ceea ce spui.imi place gandirea ta happy

| MenInShadow a răspuns (pentru Nirvanista):

Multumeschappy

| anonim_4396 explică (pentru Nirvanista):

Nu prea ma ajuti daca vrei sa vb vb in cu cine vrei tu in privat si daca nu ai de gand sa raspunzi treaba ta!

| MsGringer a răspuns (pentru MenInShadow):

De unde stii tu ca nu are nimic in "interior" si are numai in "exterios" frumustete? L-ai cunoscut cumva? Sincer.nu ca ii iau apararea ca nu-mi place de el oricum dar nu ai de unde sa stii cum e.

| MenInShadow a răspuns (pentru MsGringer):

Buna, ti-as fi zic "Multumesc" daca era o critica buna, adusa la un moment potrivit.
Te rog sa citesti inca odata raspunsul meu, pentru ca eu nu cred ca am spus in vreo parte "justin bieber nu are nimic in iunterior ci doar frumusete". Am spus ca fetele alea se lasa cucerite de frumusete fara sa stie ce are la interior, si ma refeream ca POATE sa fie o "javra" la interior, nu ca si estehappy

| MsGringer a răspuns (pentru MenInShadow):

Ok.eu asa am inteles.Greseala mealaughing

Javra nu stiu daca e, dar plin de el si inganfat cu totii stim ca este. Ceea ce ma face pe mine si multi altii sa il consideram antipatic.

11 răspunsuri:
| MsGringer a răspuns:

Pai si vocea este bunicica acum sa recunoastem.si mexicancele au sarit pe el ca este frumoss de aia.

| anonim_4396 explică (pentru MsGringer):

Lady rebbeca si eu sunt frumoasa si am vocea bunicica si nu au sarit pe mine mexicanii

| MsGringer a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asta pentru ca nu esti la tv, nu esti star... Ceea ce vroiam sa zic este ca e star de aia mexicancele au sarit pe el.si nu numai elelaughing

| andreeasorina15 a răspuns:

El exprima ce simte prin melodiile sale iar majoritatea melodiilor sunt romantice.de acea mexicancele se lasa induse in eroare de frumusetea si modul in care isi canta melodiile asa ca uita de reputatia lor si se lasa duse de val