| Gunit a întrebat:

Credeti ca mai gasesc in constanta locuri de munca gen distribuitor de pliante? am 16 ani am termiant acum termin a 9-a?

1 răspuns:
| darkvalentine a răspuns:

Trebuie sa ai 16 ani ca sa lucrezi ca promoter sau doar sa imparti pliante. Nu sunt din Constanta insa poti sa te interesezi de la persoanele care deja lucreaza in domeniul asta, sa te introduca. Se cauta cateodata si promoteri si iti spun ca e o meserie frumoasa pentru un adolescent. Bafta iti doresc!