| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca o relatie intre o fata de 20 de ani si unul de 27 ar rezista pe timp indelungat? Am cunosocut-o la facultate, iar dupa cateva intalniri in secret a decis sa-l paraseasca pe iubitul ei, cu care avea o relatie serioasa de un an, pentru mine.
Imi place de ea, iar ei de mine.
Pentru inceput ne intelegem bine.

2 răspunsuri:
| d33a15 a răspuns:

Se zice ca dragostea nu are varsta.7 ani intre voi nu e o perioada asa mare.eu cred ca o sa rezistati.depinde de voiwinking

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

De ce nu? Depinde doar de ce isi doresc cei doi. Eu am avut o astfel de relatie numai ca la mine el nu era serios si nici sincer si nu imi impartasea sentimentele si s-a terminat. Dar cunosc relatii unde ea are 20 si el 28 si sunt de 3 ani impreuna. Acum e ideal unul sa fie unul mai matur ca celalalt si diferenta de varsta nu mi se pare mare, e ok. Daca ea a facut asta pentru tine isi doreste sa ramana cu tine, totusi era un an la mijloc. Bafta!