| Emy2904 a întrebat:

Credeti ca o sa mai creasca mediile la licee?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Nu au de ce sa se creasca artificial mediile, ca nu esti la piata sa aplicii reduceri, sau sa dai bonusuri.
Oricum, bonusul cel mare v-a fost oferit deja, cand vi s-a spus ca nu trebuie sa pregatiti decat jumatate din materie, doar cea de pe semestrul 1.

| PsyhoChild a răspuns:

Media unui liceu se crește în funcție de procentul elevilor care au trecut cu succes bacalaureatul. Dacă sa spunem că au trecut peste 95% din elevi media I se va crește, dar desigur diferă și în funcție de câți elevi au dat bacul si numărul general al elevilor din liceu

| Andreeush a răspuns:

Nu cred.

| aXy99 a răspuns:

Da, pentru ca evaluarea nationala de anul acesta a fost mai usoara decat cea de anul trecut.