| marianamay a întrebat:

Credeti ca pentru a fii iubita si fericita in dragoste trebuie sa cauti persoane pentru a avea parte de iubire sau Dumnezeu ne trimite singur persoane dar noi suntem singurii care alegem daca ramanem cu ei?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

"Dumnezeu iti da, dar nu iti pune in traista." Cred ca am spus tot ce era de spus.
Bafta!

1 răspuns:
| rianarebeka a răspuns:

Dumnezeu ne da la inceput o viata de nota 10! Fiecare isi alege nota pe parcursul vietii.Aceste note sunt "puse" dupa comportamentul si lucrurile care le oferi in viata.Tu alegi ce vrei sa faci cu viata ta!