| domnina04 a întrebat:

credeti ca putem vorbii despre cancer referitor la o prietena de-a mea de doar 13 anii care nu a avut nici un contact sexual si ii curge o secretie alba din san cand si cand. ea easte pe stop! poate fi din aceasta cauza? fundita

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Cancere sunt de mai multe feluri.DECI sa spuna parintilor.Si la doctor cat mai urgent, desi nu cred ca vorba de cancer!

| Dyxxuu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa viziteze un doctor, e cea mai buna varianta. Nu sa se ia dupa sfaturile noastre, sunt doar pareri ce nu au o valuare de adevar 100%.