| stanandreea39 a întrebat:

Credeti ca scoala e daunatoare copiilor?

Răspuns Câştigător
| ☺ Cristinik ☺ a răspuns:

Asa e noi suntem destepti si scoala ne prostestelaughing)Glumesc bineinteles ca scoala nu este daunatoare

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da draguta. daca inveti mult devii destept. dar innebunesti. daca nu te ducu la scoala ramai prost bata. tu ce alegi? nebun destept? sau prost bata?

| Kate21 a răspuns:

Nu este daunatoare chiar daca e plictisitoare... daca nu e pentru cunostinte e pentru diploma deci... nu e daunatoare.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nuwinking Nu este daunatoare happy Ba din contra! Fara scoala ar fi dezastru happyCu ce sa dauneze scoala? Intradevar se fac multe materi de care nu ai nevoie ...in rest nu dauneaza cu nimicbig grin

| dydyana a răspuns:

Daca inveti nu, dar daca esti lenes e foarte daunatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing tu nu stiai ca scoala ne strica educatia?!rolling on the floor

| sunset22 a răspuns:

Hei, daca era daunatoare crezi mai exista?