| dianadia12 a întrebat:

Credeti ca stardollul este mai bun decat webkinz pentru un copil de 8 ani
ea este fata enei vecine care este inebunita de stardoll toti au incercat sa ii
indrepte atentia spre un alt joc dar degeaba are o multime de webkinz care nici macar nu lea deschis codul

Ea este superstar si de aia cred!
Nu mai la scoala nu se joaca in afara de informatica

Vecina mea nu stie ce sa mai faca. Daca nu v-ati ati seama ca nu este prea bun intrati sa va convigetiva:
www.stardoll.com

3 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

E mai fain webkinz...stardoll nu prea e cine stie ce ca e plictysytor... webkinz e mai educativ

| Laly_4113 a răspuns:

Stardoll nu prea e bun, webkinz ar fi super plus ca pe stardoll e mai plictisitor nu e nimic educativ.Am avut si eu webkinz si e super, mai incercati cu alte jocuri. Sincer nu prea stiu, vedeti daca are vreo alta fata webkinz sa o convinga pe fata vecinei cat de grozav e si poate va merge.

| dianadia12 explică:

Da