| teona125 a întrebat:

Credeti ca sunt prea mica sa am prieten?, Am 14 ani! happy

10 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Nu!

Esti perfecta, te poti casatori, vin ca si nanas.

| Darkus a răspuns:

De la un timp toate pustoaicele de 14 ani au prieten, din partea mea poti sa faci ce vrei dar ai grija ca s-ar putea ca acest prieten sa vrea doar sa te puna in pat.

| RaspundSincer a răspuns:

Tu decizi daca esti sau nu la varsta potrivita, depinde cum te simti tu.
Din partea mea ai toate incurajarile sa iti faci un prieten.winking

| teona125 explică:

Dragilor pai eu am prieten si are 15 ani...si cand e vb de " sex"..imi spune mereu ca nu are rost de acum.

| anonim34666 a răspuns:

Nu esti deloc mica poti sa ai prieten la orice varsta cu cat mai mica cu atat mai bine si poti invata despre iubiti mult succes! :*

| crissucrissucrissu a răspuns:

Poti avea un prieten insa nu ar fi bine sa te indragostesti de pe la varsta asta sa nu suferi pentru ca e pacat esti mica... :*

| alexhandsport a răspuns:

Nu, nu esti

| Aaxell a răspuns:

Probabil ai auzit des, dar " Dragostea nu are varsta. " Deci. Succes.winking

| ade291 a răspuns:

Eu am avut primul prieten la 14 ani, deci nu este nimic iesit din comun.

| kteichd a răspuns:

Nu