| Dane a întrebat:

Credeti ca Traian Basescu, presedintele Romaniei, ar trebui legat in lanturi si sodomizat de catre un gibon cu rabie in timp ce Emil Boc ar fi fortat sa priveasca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care mai e farmecu dacă el decât ar privii?

6 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Nu cred.Mai degrabă cei ce l-au votat.

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Nu cred, imi doresc.

| wookiebear a răspuns:

De unde ti-o mai venit si asta? CRED ca da...laughing tu ce zici?smug

| opium a răspuns:

Da da,da,da,da, absolut, mai absolut ca vodka!

| demongurl a răspuns:

Stiti ce cred eu?
Cred ca lumea ar trebui sa inceteze sa se mai planga atat de conducatorii tarii ei si sa chiar faca ceva constructiv pentru ei

| Laurentiu_4833 a răspuns:

Da si mult mai multe ar trebui sa pateasca doar a vandut Romania