| Casian76 a întrebat:

Credeți că va fi ușor bac-ul la matematica m2? În simulare am luat 4.75 și îmi e tare frica ca pic deși mulți îmi zic ca e imposibil. Cum sa scap de stres? Cred ca intru în depresie daca pic fiindcă la celelalte probe am luat 8+ în simulări. Uneori sunt 100 % convins ca-l iau iar alteori când vad ca greșesc exercitii îmi e teama ca nu iau nici 5.

Răspuns Câştigător
| anonima455 a răspuns:

Pregateste-te foarte bine si lasa emotiile deoparte. Daca esti sigur pe tine si stii sa rezolvi majoritatea exercitiilor il iei cu brio. Multa bafta!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce nu faci meditatii? faci macar 2-3 ore pe zi matematica, nu?

| Casian76 explică (pentru Cosmin86):

Fac deja și meditatii și Lucrez aproape zilnic