| lynes a întrebat:

Credeti ca vampirii exista?
Si, daca se poate.Cum se pot transforma oamenii in vampiri?

4 răspunsuri:
| Florin a răspuns:

Te pomenesti ca acum exista si vampiri? Stai putin am vazut ceva aseara, nuuuu, un vampir rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor.Am glumit.Nu exista chestii de astea in viata reala, doar in filme.Si daca vrei sa fii vampir, mai intai ar trebui sa existe un vampir.Pa!

| DaNtE a răspuns:

Pt toti ce nu stiu vampirii exista, animalele ce sug sange se numesc vampiri: de ex lipitoarelewinkingCat despre a te transforma in unul este imposibil.
Bafta!

| thegazette a răspuns:

Nu draguta, aceste creaturi sunt doar in filme si desenehappy.in schimb strigoi exista si sunt ca vampiri,nu glumesc si nu imi bat joc de tine,aceste creaturi exista si sunt oameni care au fost blestemati sau a facut prea mult rau, si se trezeste din morminte pentru a se razbuna, din cate stiu eu de la emisiuni adevarathappyte poptonguesi sper sa iei in serios ce am sphappysi nu ca un fel de bataie de joc la adresa intrebari happyte pop:*/

| AnToNiA_9654 a răspuns:

Vampirii nu exista laughing