| Moonster a întrebat:

Credeti ca vom muri anul viitor, eu nu stiu ce sa cred, voi.

Răspuns Câştigător
| eelenaly a răspuns:

Sincer nu stiu.vom trai pana in 2012 si atunci vedem.eu totusi nu cred pentru ca s-a mai spus odata ca vom muri in 2005 si uite ca inca traim deci nu cred ca va fi sfarsitul lumii

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu vom muri stai linistit, cum nici nu a inceput al 3 razboi mondial anul asta asa nici anul viitor nu se va intampla nimic. big grin

| Eeu a răspuns:

Nimeni nu stie cand vom muri! Nu trebuie sa crezi toate tampeniile si aberatiile unora care nu au de lucru. Asa, pot spune si eu ca maine murim, sa ma chinui sa raspandesc "zvonul" si gata...Este o forma de manipulare.