| gyovany95 a întrebat:

Credeti in dragoste la 16 ani:X? Daca Da descrieti sentimentul, daca nu motivati... Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| mystyllecaty a răspuns:

Dragostea de cupiilaughinglaughing

sincer...eu cred in dragooste si la 12tongue

adica LoL.unii se maturizeaaza mai repede, altii raman la jucarii

uite.
cred ca aceasta dragoste este cea mai pura si sincera

. cred cu adevarat in ea.

ii cel mai frumos sentimen. dragostea adolescentei:X:X

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pitiqtsa a răspuns:

Da! dar dragostea nu se scrie se simte!

| XSecretLov3X a răspuns:

Sentimentele nu de descriu,...ele se simt:X. Fundita?

| InnocentLoovee a răspuns:

Da, dragostea e cel mai frumos sentiment.si nu se poate descrie, se poate doar simti! Bineinteles ca exista dragoste si la 16 anihee hee

| IAMsterdam a răspuns:

Dragostea exista atunci cand este vorba de incredere, respect, reciprocitate. si astea exista la orice varsta. Deci. da.