| entzückendesKätzchen a întrebat:

Credeti in dragoste la distanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il iubesc de un an chiar daca tot de atat timp nu ne-am mai vazut,L fiind in Italiasad.E greu si chiar daca uneori imi spun ca nu mai are rost sa continui asa, cand vorbesc cu el e ca si cum am fi unul langa altul, si ma face sa-l iubesc si mai mult.Il ador,chiar daca e departe deci, da, cred in dragoste la distantahappy

5 răspunsuri:
| Tooooo a răspuns:

DA dar depinde de cuplu daca iubesti cu adevarat rezisti

| Rebeca269 a răspuns:

Da credhappyam o prietena care are iubitul la distanta si se vad o data pe an (urmeaza ca la anul el sa se mute) dar ei se iubesc foarte multt vb la telefeon mai rar si mereu pe mess se vad la web si sunt foarte fericitihappy

| ItsiBitsii a răspuns:

NU! oh go on. ochii care nu se vad, se uita!

| KottakFan a răspuns:

Nu prea cred in dragostea la distanta... iubitul meu locuieste in Italia pana anul viitor... Sunt de o luna cu el. dar nu mai simt nimic pentru. el

| Iubeste a răspuns:

Am crezut, dar m-am inselat! mai bine o prt buna cu acea pers decat sa fii cu ea.pentru ca dupa iti faci si rau