| crazygamer a întrebat:

Credeti in ILLuminaTi? cert este ca ei exista, suntem controlati, chiar daca nu constientizam asta...se cheama manipulare in masa, ve-ti observa in desene, filme, videoclipuri, versuri(muzica) chestii foarte ciudate gen ochiul atot vazator al satanei (o piramida cu un ochi deasupra) pentru mai multe uitati-va pe internet. Poate ca majoritatea stiu despre asta.

Răspuns Câştigător
| YOLO3e333 a răspuns:

Wow ai citit si tu de pe net si acum iti faci griji si nu ai cu cine sa iti impartasesti teama? Da sunt adevarati si suntem controlati de ei deoarece ei au o putere mult mai mare decat guvernul.

1 răspuns:
| Momo_4574 a răspuns:

Da cred pentru ca ei exista si cum ai zis si tu controleaza tot. Dar lumea este prea ''oarba'' ca sa faca ceva.