| dark4you a întrebat:

Credeti in paranormal? Daca da, ma puteti ajuta cu ceva? Am impresia ca ma urmareste un spirit, de asemenea nu sunt singura urmarita...mai am o prietena.Cand e cu mine e cu noroc dar cand nu, imi spune:"cheama-ti potaika acasa"oare ce ar trebui sa fac? Astept raspunsuri, dau fundite!:*:X

10 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Cand ti se pare ca te urmareste cineva, fa-ti cruce de mai multe ori si incearca sa mergi la biserica zilnic sa te inchini.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Ii se spune paranoia

| BeAmazing a răspuns:

Mda draga, "potaika"happy sau "mikishtrutz" laughing in fine oh go on. trebuie sa gasesti o solutie repede :*, pentru binele nostru!

| dark4you explică (pentru BeAmazing):

Stiu Rebeka... dar nu stiu cumsad

| BeAmazing a răspuns (pentru dark4you):

Draga mea, am incredere in tinewinking! Iti vei da seama cum tongue!

| dark4you explică (pentru BeAmazing):

Mda, draga mea... sper sa pot:*sigh

| marycroitor a răspuns:

Roaga-te

| dark4you explică (pentru marycroitor):

Merg la biserica in fiecare miercuri si vineri seara, plus Duminicile, dar tot nu e de ajuns...Si inca ceva, fratele meu e preot, iar mama mea a decedat acum trei anisadprobabil asta va va ajuta cu ceva.Multumesc anticipat!happy

| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

Sa mergi la biserica si sa iti faci o slujba poate ai calcat peste ceva

| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

Sa mergi la Biserica. Poate ai calcat peste ceva.