| 愛日本 a întrebat:

Credeti in superstitii? Adica acelea: Cand te uiti noaptea in oglinda la 00:00 fix il vezi pe Devil?

12 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Nu... laughing mai ales chestia asta cu devil. de cate ori m-am dus sa ma p*s(scuze expresia) si m-am uitat in oglinda nu s-a intamplat nimic + cand ma duceam sa beau apa laughing deci stai calm/calma

sper ca te'am ajutatwinking. By3

| ѕოiℓε01 a răspuns:

laughing Eu nu cred in superstitii decat in cele bune! Pe cele rele nici nu le bag in seama! uh crezi?

| Owakey a răspuns:

Bună!

Eu sincer nu cred în absolut nicio superstiţie, poate cred în noroc, în rest...doar în fantome cred pentru că mi s-a întâmplat un eveniment care îmi poate afirma crezul.

Baftă!

| Cristiano13 a răspuns:

Nu e real cu 00:00 fix eu ma vad pe mine in oglindalaughing)

| OctinioSlatina a răspuns:

Sunt niste prostii provenite de la bunicii nostri... Ganditi-va ca acestea nu se pot compara cu religia si cu stiinta! ( superstitia nu se incadreaza in niciuna dintre acestea ) Deci sa va pun o intrebare : In ce credeti voi, in Dumnezeu, in stiinta, sau in superstitii ( numai in una poti crede )?!

| βǿβǿ a răspuns:

LoL nu rolling on the floor
eu m-am uitat de 11000000000000 de ori in oglinda la ora 00:00
si nu am nimic
si nu am visat pe Devil
oh go on

prostii laughing

| Cryss_2345 a răspuns:

E o chestie aici. e cu dus si intors. daca tu crezi ca daca te uiti in oglinda il vezi pe devil. o sa ti se para ca il vezi. iar daca nu crezi, si esti stapana pe tine, o sa te linistesti si nu o sa ti se mai para ca il vezi. oricum e doar o superstitie.eu una nu cred in ea. sper ca te-am ajutat:*:*

| Nechaty a răspuns:

Nu merge... am incercat euhappy

Răspuns utilizator avertizat
| PinkDea a răspuns:

Da in unele cred... dar ma uit foarmte mult in oglinda si nu cred ca in vad pe Devil laughing oh go on daca e adevarat si l-am vazut de atatea ori inseamna ca nu e chiar asa urat cum zice lumea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie e chestia asta si eu am facut-ode H-HA-HA...Si am strigat si satana de 3 ori sa vad deaca e adevarat, si NIMIC...Deci sa nu va fie frica de nimeni decat de DUMNEZEUkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o oglinda la mobila in camera mea si ma culc tarziu 1-2...Si va imaginati ca trec prin casa de atatea ori si nu vad nici pe dracu, desi trebuia pe el sa-l vad...Eu zic ca e minciuna.Dar parerea mea.