| ș53fan a întrebat:

Credeti in zicala speranta moare ultima? De ce credeti? Este adevărată?

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Dacă speranța ta e sigură și demnă de incredere e adevărată. Te ajuta sa iti menții o atitudine pozitivă. Speranta e ca o ancoră pentru salvare.

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

In ziua de azi speri ca speranta sa moara ultima eu una m-am cam saturat ce aceasta zicala deoarece ajung sa imbatranesc cu gandul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost naiv sa cred in asa ceva. S/a dus si asta.

| Victor453 a răspuns:

Nu, in situatie mea, ea moare prima(

| ș53fan explică (pentru Victor453):

De ce? crying

| Victor453 a răspuns (pentru ș53fan):

Nu stiu, sunt putin increzut im mine, de fapt eu sunt o persoana foarte autocritica

| ș53fan explică (pentru Victor453):

D ce?

| Victor453 a răspuns (pentru ș53fan):

Asa sunt eu, nu ma pot schimba din pacate, sunt un om perfectionist, nu-mi place cand fac ceva ce nu este perfect, si asta e minusul