| Moxomoxo a întrebat:

Credeti k pentru apropierea celor doi parteneri intr-o relatie e necesar actul sexual adica ne-ar aproia daca am face dragoste sa?Merci mult

2 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Depinde, daca sunteti impreuna de mult si va iubiti, se poate ca actul sexual sa va apropie. Dar daca sunteti de putin timp impreuna si inca nu stiti asa de multe despre celalt este posibil ca baiatul sa vreasa profite...
Dar in cazul tau cred ca sunteti impreuna de mult, asa ca luati-va o vacanta la munte si distrati-va. La sfarsit cand cadeti amandoi de acord puteti face pasul acesta. Sunt sigura ca atat timp cat va iubiti nimic nu poate merge rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult de varsta.
Chestia asta va poate apropia sau nu.
Oricum " dragostea " asta pentru a va apropia e prea superficiala.