| Malsna a întrebat:

Crezi ca e ok sa fii arogant? Eu sunt mai moale, iar prietenii ca sa nu ma ia altii de proasta imi zic sa fiu cu mai multa atitudine si sa fiu mai aroganta, mai ales cu baietii. Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i bine sa fii aroganta deloc, ca s-ar putea sa fii luata ori de proasta ori sa ramai singura, daca strambi din nas de fiecare data.
ESte mai bine sa fii desteapta si sa spui clar si in fata, ceea ce gandesti, ca sa nu lasi loc de dubii.
Aroganta este de cele mai multe ori prost inteleasa si iti faci mai mult rau, decat bine.

| MihaiNicu23 a răspuns:

UN pic de tot merge sa fii aroganta, mai ales cu baietii care intrec masura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Daca ai și motive, evident.

| petitconseil a răspuns:

Eu zis sa ramai naturala, tu ai un caracter frumos,, nu are rost sa iti schimbi atitudinea din cauza parerilor celorlalti.Pastreaza langa tine doar persoanele care te apreciaza asa cum esti, nu incerca sa fii altfel, Tu stii singura cand sa fii buna, sau cand sa fii mai rea...Succes!