| Villy0po a întrebat:

Crezi ca Justin Bieber e gay? si daca da ...dovezi.funda love struck

6 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai du-te si intreaba-l daca vrea sa se **** cu tine si o sa aflilaughinghappy
succeslaughing

| aly a răspuns:

Nu este. terminati cu aberatiile.

| Villy0po explică:

Am pus intrebarea asta pentru ca eram confuz...multi spun ca e si multi ca nu...si am auzit ca ar exista un video ca el in emisiunea lui Oprah in care spune ca e gay.si mai am o intrebare.ce inaltime are?

| babyblue a răspuns:

Eu chiar nu va pot intelegethinking
Chiar asa de mult te intereseaza daca Justin Bieber e gay? Si zic asta pentru ca nu e unica intrebare pe tema asta. Tipul ala sa faca ce vrea cu viata lui, de e gay, nu e...

| Tron a răspuns:

Cum sa fie gay daca sta cu Selena Gomez? Pfff...de ce lucruri mai sunt pasionati oamenii in ziua de azi.Si daca era treaba lui nu? Pfff... minte creata.

| Majj a răspuns:

Conteaza? Lasa tampeniile mondene si mai treci pe la scoala.