| vladimir23 a întrebat:

Cu ajutorul celor de pe acesrt sait TPU cred ca se poate face o carte chiar foarte interesanta cum ar fi "tinerii si problemele lor"sau "tinerii se intreaba", ce parere aveti este asa cum zic sau? sau mai bine zis cu ajutorul internetului se poate face o carte destul de placuta la citit? voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau... "Preocuparile tinerilor". Materialul se poate culege din intrebarile cele mai frecvente (cum sa fac sex; cum sa ii iau prietenei, iubitul; sa ii spun k il iubesc?; am fact sex neprotejat, am 12 ani, am ramas?; am 14 ani vreau sa fug de acasa, parintii nu sunt de acord cu iubitul; etc) sad

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu numai tinerii... si da ai perfecta dreptata

mlm
| mlm a răspuns:

Intradevar sint foarte multi tineri care nu stiu pe ce lume sint, parerea mea este ca acestia au nevoie de foartemult ajutor atat din partea parintilor, a profesorilor cit si a noastra celor care le dam ajutor.

| want2bMajestic a răspuns:

Foarte interesanta propunerea ta... dar iti dai seama ca fiecare d p acest site trebuie sa isi exprime sentimentele in mod propriu...si pana la urma o sa iasa o tocana d legume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carti s-au facut despre toate problemele.....nu cred ca ar fi o noutate. Daca vei intra intr-o librarie vei vedea tot felul de carti, de la carti de bebe, problemele adolescentilor, sex, carti de bucate ....etc.
Si ele s-au facut pe baze reale, probleme care au aparut deci e cam aceeasi chestie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as putea face un film de comedie, la care ati ride de v-ati tine cu miinile de burta big grin tongue