| anonim_4396 a întrebat:

... Cu ajutorul si sfatul vostru as putea sa trec peste lucrurile astea ce le simt mult mai usor. Imi pare intr-un fel rau ca trebuie sa apelez la astfel de site-uri pentru a primii un sfat de la cineva. Dar ma si bucur intr-un fel pentru ca stiu ca aici macar primesc sfaturi sincere. Nu am prieteni si abia acum am realizat cand m-am " trezit " singura pe lumea asta. Nu stiu exact daca intelegeti ce simt dar nu e asa usor. Cum e sa nu poti trece peste o relatie care deja s-a incheiat de un an de zile? Cine a trecut peste asa ceva, foarte bine a facut. Eu insa...nu am trecut. Ma simt groaznic fara cuvinte prea multe si intrebari, e asa ciudat tot fara iubire si putina afectiune. Sincer, va spun ca nu stiu ce am sa fac de acum in colo. Daca a mai trecut cineva care citeste ce am scris eu v-as ruga frumos sa imi spuneti cum ati reusit sa treceti peste proastele perioade care se tineau scai de voi. Va pup si multumesc celor care au avut rabdare sa citeasca.

1 răspuns:
| Alexandru30101998 a răspuns:

Eu nu am trecut prin asa eva dar am idee cum ai puetea sa treci peste.Ai putea sa nu te mai gandesti la asta si sa uiti trecutul deoarece nu mai conteaza ce a fost priveste mereu inainte :X:X:X:X